Odkryj pełny potencjał swojego telewizora dzięki Apple TV: Praktyczne wskazówki i porady

Apple TV to niezliczone godziny najlepszej rozrywki. Najlepszej – ponieważ tylko Ty decydujesz o tym, co oglądasz oraz kiedy. Ten nowy sposób na cieszenie się treściami multimedialnymi zyskał miliony użytkowników na całym świecie, a jeśli dopiero zaczynasz z nim przygodę lub też zamierzasz, warto dowiedzieć się więcej na temat tego, co ma do zaoferowania TV Apple.

Apple TV – to Ty wybierasz treści

W odróżnieniu od klasycznej telewizji, w Apple TV nie ma sztywnej ramówki. Otrzymujesz za to potężną bibliotekę filmów, seriali i programów, z której korzystasz kiedy chcesz. Jedyne, co potrzebujesz do tego, to przystawka Apple TV 4K – a taką możesz w dowolnej chwili zamówić w sklepie iDream. Ten autoryzowany Apple Premium Reseller oferuje ją w dwóch wersjach, różniących się ilością pamięci – może być to 64 lub 126 GB.

A gdy już korzystasz z TV Apple, pamiętaj o takich praktycznych rzeczach, jak:

  • możliwość podpięcia urządzeń Bluetooth, jak słuchawki czy kontroler do gier;
  • możliwość korzystania z iPhone zamiast załączonego pilota;
  • możesz dostosować w ustawieniach funkcje przycisku TV;
  • funkcja VoiceOver może pomóc w korzystaniu z interfejsu urządzenia osobom mającym problemy ze wzrokiem;
  • możesz ustawić zabezpieczenia dla funkcji AirPlay, dzięki czemu masz kontrolę nad tym, kto i co przesyła na Apple TV 4K;
  • ekran główny można w prosty sposób spersonalizować, co pozwala m.in. na tworzenie folderów oraz organizację aplikacji;
  • dwukrotne naciśnięcie przycisku Home pozwala na wyświetlenie listy wszystkich aplikacji;
  • możesz dodać wiele kont użytkowników, dzięki czemu każdy ma własny dostęp do wybranych pozycji.

Warto też pamiętać, że Apple TV możesz skonfigurować, używając do tego celu powierzchni sterującej. Zanim przystąpisz do podłączenia, upewnij się, że pamiętasz hasło do sieci Wi-fi, a jeśli korzystasz z połączenia przewodowego za pomocą Ethernetu, podepnij kabel. Wszystkie dane – w tym Apple ID – możesz przesłać z urządzenia korzystającego z iOS, jak iPhone.

Czy warto nabyć Apple TV?

Jak najbardziej, ponieważ zyskujesz dostęp doolbrzymiej biblioteki treści, a co tydzień dodawane są do nich kolejne. iDream, jako autoryzowany sprzedawca Apple, może dać Ci gwarancję dostarczenia sprawnej przystawki, którą podepniesz do dowolnego telewizora. A jaka jest za samo Apple TV cena

Uiszcza się tu miesięczny abonament, a cena wynosi poniżej 40 zł. Dostępny jest także bezpłatny okres próbny. Oferujący produkty Apple sklep iDream dostarczy Ci  Apple TV 4K, ale za abonament płacisz bezpośrednio Apple. Możesz w tym celu wykorzystać tą samą metodę, jaką płacisz w AppStore i innych usługach.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, odwiedź salon iDream – ponieważ jest to Apple Premium Reseller , na miejscu możesz uzyskać wszelkie informacje nie tylko na temat sprzętu, ale również usług marki, w tym TV Apple.

Postaw na rozrywkę dostosowaną do możliwości XXI wieku – kup Apple TV 4K i ciesz się najlepszymi filmami oraz serialami!